Viroexpo 2017.

Autor: Maja Volenik, 27. 2. 2017.

Industrijsko-obrtnička škola Virovitica i ove je godine nastupila na 22. Međunarodnom sajmu gospodarstva, obrtništva i poljoprivrede Viroexpu 2017.

Naša je škola imala svoj štand na kojem su svoje proizvode izlagali učenici stolarskog usmjerenja, koje su izradili s nastavnicima praktične nastave Goranom Horvatom i Milanom Lulićem. Na štandu smo predstavili i inovaciju učenika obrazovnog sektora strojarstva pod vodstvom nastavnika Zorana Kozjaka. Učenici vrtlarskog usmjerenja s nastavnicom Vlastom Honjek-Golinac pobrinuli su se da štand bude veselo uređen. Mnogobrojni posjetitelji bili su zadovoljni kreativnim radovima naših učenika.

Na glavnoj pozornici Viroexpa, u spoju prirodne ljepote i učeničkih radova prezentiran je zanimljiv program koji su vrlo profesionalno vodile učenice četvrtog razreda kozmetičara. Predstavljene su prigodne dnevne, svečane i revijske frizure i make-up učenika frizerskog usmjerenja pod vodstvom nastavnica Klaudije Fadljević Gomerčić, Željke Vargović i Barbare Holec. Nastavnice Nikolina Pinc i Nikolina Dubac s učenicama kozmetičarskog usmjerenja pobrinule su se za besprijekoran make-up modela i prigodne frizure. Osim modne revije i izložbe praktičnih radova naših učenika mogli smo pogledati i glazbeno-scenski nastup učenica naše škole.

Sponzorima, koji su ustupili odjeću, obuću, vjenčanice i večernje haljine i ovim putem zahvaljujemo jer su tako pomogli u konačnoj realizaciji programa.

Više o tome pogledajte u fotogaleriji.