Odličan uspjeh učenika naše škole na međužupanijskim natjecanjima učenika u natjecateljskim disciplinama automehaničar i instalater grijanja i klimatizacije

Autor: Maja Volenik, 25. 2. 2013.

U petak 22. veljače 2013. godine u našoj je školi održano XV. Međužupanijsko natjecanje učenika zanimanja automehaničar.

Svečanosti otvaranja bili su nazočni Martina Bunić, predstavnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti i Virovitičko-podravske županije, Franjo Petrić, savjetnik za obrazovanje pri Obrtničkoj komori Virovitičko-podravske županije i Vladimir Lesić, direktor autokuće Auto Šatrak d.o.o.

Ravnatelj škole Vladimir Reider pozdravio je sudionike natjecanja te im poželio dobrodošlicu i dobar uspjeh. Prigodnim riječima sudionicima natjecanja obratila se i Martina Bunić, predstavnica Virovitičko-podravske županije koja je potom i otvorila natjecanje.

Na natjecanju je sudjelovalo 23 učenika iz 6 županija i 12 škola: Daruvara, Grubišnog Polja, Orahovice, Slatine, Požege, Slavonskog Broda, Donjeg Miholjca, Đakova, Našica, Osijeka, Vinkovaca te škola domaćin iz Virovitice.

Teorijski dio natjecanja odvijao se u prostoru škole domaćina, a praktični dio natjecanja u autokući Auto Šatrak d. o. o. u Virovitici koja je i ovoga puta nesebično ustupila svoj prostor za ovogodišnje natjecanje.

Pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju, koje će se održati 18. i 19. travnja 2013. godine u Elektrostrojarskoj obrtničkoj školi Zagreb, steklo je četiri najbolje plasiranih učenika:

1. Josip Majcenić, Industrijsko-obrtnička škola Virovitica (mentor Aleksandar Bogatić)
  2. Domagoj Varešak, Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod (mentor Anto Jurić)
  3. Renato Pekić, Industrijsko-obrtnička škola Virovitica (mentor Aleksandar Bogatić)
  4. Ivan Odžić, Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod (mentor Anto Jurić)

U petak 22. veljače 2013. godine na međužupanijskom natjecanju učenika instalatera grijanja i klimatizacije održanom u Industrijsko-obrtničkoj školi Nova Gradiška, učenici naše škole Stjepan Ibriks i Luka Vargović postigli su prvo mjesto i plasirali se na državno natjecanje. Natjecanje će se održati 18. i 19. travnja 2013. godine u Industrijsko strojarskoj školi Zagreb. Učenike je za natjecanje pripremao nastavnik Igor Koletić.

Fotogalerija - instalateri grijanja i klimatizacije.

Fotogalerija - Međužupanijsko natjecanje instalatera grijanja 2013.

Fotogalerija - NATJECANJE AUTOMEHANIČARA 2013. U VIROVITICI

Glasnik Međužupanijskog natjecanja učenika zanimanja automehaničar 2013. se nalazi u privitku.